Masaj her yönü ile VİP MasaJ 'ta..
Buğday Tohumu Yağı Yazdır e-Posta
Yazan hakan13   
Pazar, 20 Aralık 2009


Buğday Tohumu Yağı

Botanik Adı: Triticum vulgare.
Üretim Yöntemi: soğuk presleme.  Rafine.
Bitki parçaları: buğday tahıl embriyonun orta yaptı. Her ne tahıl toplam ağırlığının sadece% 3, ancak% 25 protein, çeşitli vitamin ve mineraller içerir.
Renk: Açık sarı gelen kahverengi ışık.
Koku: Sen hoş değil yeryüzünün neredeyse algılanabilir kokusunu hissedebilirsiniz, ancak karışımlar diğer kokuları bastırmak olabilir.
Kökenli Bölge: ABD.

Yağının kimyasal bileşimi: zengin bir kompozisyon: amino asit ve vitaminler A, D, E, B1, B6, PP, çinko, demir, potasyum, kükürt, fosfor, lesitin, proteinler. Özellikle yağ E vitamini, bu nedenle genellikle diğer baz yağlar ve bir koruyucu gibi bir karışımı eklenir zengindir.

 Eylem. Özellikle kuru olgun ve cilt soldurma gibi, canlandırıcı özelliklere sahip olan insanlar için uygundur.  Mükemmel nemlendirir, kuruluk, besler ortadan kaldırır, kırışıklıkları düzeltir. Mükemmel tedavisi için uygun göz alanında kırışıklıkları. (Güneş ve yanıklar iyileşmeye kapiller duvarları güçlendirir yerli) ve yaralar. Güneş küçük bir filtre koruma içerir, metabolizmayı uyarır vücuttaki kas ve bezlerinin işlevini destekler, cilt geliştirir, hem kuru ve yağlı cilt olarak devlet artırır, cildi canlandırır yaşlılık bile cilt esnek ve taze tutar. Bu da yavaşlatır doğal bir antioksidan olan E vitamini, unsaponifiables dahil olan bir çok içerir hücrelerin yaşlanma ve cilt inflamatuar süreçleri ortadan kaldırır.  Girmesini büyük güç ve yardımcı vücut ve cilt zararlı maddeler ortadan kaldırmak için.  Doğal antioksidan, diğer petrol tutmaya yardımcı tabanı. Petrol kuyusu yaraların iyileşmesi, yara izleri, deride eşitsizlik ortadan kaldırır. Dermatit, egzama, ülser, çatlaklar ve soyulması için kullanmak iyi. Mükemmel hava için uygun-dudaklar ve pürüzlü cilt (dirsek, diz) dövüldü. Mükemmel cildin dokusunu geri yükler. Kan dolaşımını artırır. Sık sık hamile kadınlar için vücut bakımı aracı olarak önerilen streç işaretleri önler.

 
Son Güncelleme ( Pazar, 20 Aralık 2009 )
 
< Önceki   Sonraki >